Чи може викладач не пустити студента в аудиторію?

Запитай про праваКатегорія: НавчанняЧи може викладач не пустити студента в аудиторію?
0 +1 -1
admin Адмін. запитав 2 роки тому

Ст.53 Конституції України гарантує кожному громадянину право на освіту.

“Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття вищої освіти, крім випадків, встановлених Конституцією та законами України.” – стаття 4 Закону України «Про вищу освіту»

Фактично мова йде про те, що ніякі правила, прийняті адміністрацією університету, або взагалі вигадані викладачем, не можуть обмежити студента в його праві на здобуття вищої освіти.

Звичайно, на дану статтю посилатися доцільно лише тоді, коли Ви впевнені у своїй правоті та в тому, що не заважаєте іншим у отриманні цього ж права. Проте у випадку перевищення викладачем своїх повноважень можна посилатися на дану статтю Закону та Конституцію.

©2018 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?