Чи можу я вийти з гуртожитку після 23ї години?

Запитай про праваКатегорія: ГуртожитокЧи можу я вийти з гуртожитку після 23ї години?
1 +1 -1
Свідомий запитав 2 роки тому

Лист МОН про право на цілодобовий доступВідповідно до частини першої статті 30 Конституції України кожному гарантується недоторканність житла.
У статті 311 Цивільного кодексу України також зазначається, що житло фізичної особи є недоторканим. Частиною четвертою статті 311 Цивільного кодексу України додатково наголошується на тому, що фізична особа не може бути виселена або іншим чином примусово позбавлена житла, крім випадків, встановлених законом.

Листом Міністерства освіти і науки № 1/9-550 від 17.11.15 року, керівникам вищих навчальних закладів нагадали про право студентів на цілодобовий безперешкодний доступ до гуртожитку (вхід та вихід із нього). Прикріпляємо листа, який Ви також можете використовувати у якості підтвердження наявності у Вас такого права.

 

©2018 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?