Чи можу я одночасно навчатися та працювати?

Запитай про праваКатегорія: НавчанняЧи можу я одночасно навчатися та працювати?
0 +1 -1
admin Адмін. запитав 2 роки тому

Стаття 62 Закону України “Про вищу освіту” дозволяє особам, що навчаються, займатися трудовою діяльністю у позанавчальний час. Крім цього, особа, що навчається, може претендувати на індивідуальний графік навчання. Зазвичай це відбувається за умови, коли адміністрація факультету/кафедри має підтвердження, що Ви працюєте за спеціальністю та отримуєте якісь практичні навички. Загалом процедура оформлення індивідуального графіку регламентується внутрішніми документами університету, отримати які Ви можете у відповідальних за це осіб, або оформивши Запит “На доступ до публічної інформації”.

©2018 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?