Чи потрібно студенту ходити на всі пари?

Запитай про праваКатегорія: НавчанняЧи потрібно студенту ходити на всі пари?
0 +1 -1
tweeph Адмін. запитав 2 роки тому

Стаття 63 Закону України “Про вищу освіту” зобов’язує всіх осіб, що навчаються у ВНЗ, виконувати вимоги освітньої (наукової) програми.

Кожна дисципліна має затверджений кафедрою регламент, який роз’яснює порядок нарахування балів за ті чи інші завдання. Регламентом також можуть бути передбачені бали за відвідування лекційних занять, але зазвичай вони не перевищують 10-30% від загальної суми балів.

Якщо дисципліною передбачено виконання вказаних завдань, а Ви не були присутніми на занятті з поважних причин – Ви маєте право здати завдання та отримати бали за нього, за умови наявності довідки, що засвідчує поважну причину Вашою відсутності.

©2018 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?