fbpx

Чи потрібен диплом за будь-яку ціну?

СОМГО “Студентське братство Сумщини” в рамках проекту “Підвищення рівня обізнаності студентської молоді про можливості захисту права на якісну освіту” оголошує студентський конкурс творчих робіт “Диплом – не товар!”. Про це повідомив на прес-конференції 20 вересня 2012 року у Сумському прес-клубі Діброва Владислав, PR-менеджер проекту.

Диплом – не товар!” – конкурс творчих робіт на найбільш ефективну соціальну рекламу протидії корупції у вищій освіті. Він має номінації: відеоролик, плакат на бігборд, листівка(наліпка). За результатами конкурсу грошовими призами буде нагороджено студентів-переможців(по 3 місця в кожній номінації).

Рекламна продукція розроблена учасниками конкурсу буде доопрацьована і поширена серед молоді в рамках інформаційних кампаній і поза ними, планується розмістити соціальну рекламу на біг-бордах біля ВНЗ Сумської і Полтавської областей. Відео-ролики транслюватимуться в соціальних мережах та доступних інформаційних ресурсах міст-учасників.

Організатори планують, що масштабна інформаційна кампанія змусить студентів задуматись над тим, що буде далі з країною, де більшість спеціалістів отримали освіту “за хабар”, чому куплений диплом не принесе щастя, чи дійсно диплом потрібен за будь-яку ціну ціну.

Tags:

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?