fbpx

Сумчани долучилися до всеукраїнського флешмобу, присвяченого Дню української вишиванки.

15 травня близько ста  сумчан у традиційних українських вишитих сорочках вишикувалися в «живий тризуб» і виконали національний гімн на центральній площі міста. Узяти участь у флешмобі виявили бажання різні за віком сумчани: на площі були присутні як немовлята, так і представники більш дорослого покоління. Вражало й різноманіття самих вишиванок: від традиційних сорочок, вишитих, навіть, вручну, до футболок з принтами (і не лише вишиваної символіки, але й гербом України).

Після того, як тризуб в учасників склався, присутні об’єдналися  у  колону і з українськими піснями пройшли вулицею Соборною до пам’ятника Тарасу Шевченку, де ще раз був виконаний гімн України і прозвучали національні гасла.  Під час флешмобу волонтери поширювали серед сумчан та гостей міста синьо-жовті стрічки.

«Такі події в нашому місту показують, що Суми – це Україна. Дуже приємно було побачити багато знайомих в українському вбранні. Вишиванка – це круто!», – ділиться враженнями учасниця заходу.

Організацію флешмобу цього року взяли на себе Громадська організація Студентське Братство Сумщини за сприяння івент-агентства «Vivat». Фото з заходу можна безкоштовно надрукувати в офісі магазину «Compserviсе».

Нагадаємо, що День вишиванки відзначається з 2008 року з ініціативи студентів Чернівецького Національного університету.

Tags:

©2023 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?