fbpx

Студентське братство зібрало студентів на Commpot


#Commpot
від Студентського братства Сумщини зібрав сто юнаків і дівчат, щоб надихнути їх на нові відкриття та звершення.
29 серпня у приміщенні Наукової бібліотеки УАБС спікери від кращих молодіжних ініціатив України презентували свою діяльність і взяли участь в обговоренні актуальних питань. Серед запрошених були представники від таких проектів, як Студвей, КПИ Live, РАДІОКПІ та ШеваПИЛ. Мета форуму полягала у підтримці та розвитку молодіжних ініціатив у місті Суми, шляхом надання свіжої практичної інформації та дискусійних сесій.
Оскільки #Commpot мав на меті не тільки інформувати сумчан, а й давати їм уявлення про можливість втілення ідей саме в рідному місті, на форум також були запрошені представники від проектів, що користуються популярністю у Сумах: присутні на заході дізналися більше п
ро арт-кафе «Гвоздь» і StandUp від творчого об’єднання «Ренессанс».

Незважаючи на те, що робочий час форуму становив цілих шість годин, усі спікери та учасники працювали у комфортному режимі, який був забезпечений партнерами заходу: інтернет магазином «Compservice», найбільшою спільнотою сумчан – «Сумы – лучший город в мире!», рекламною агенцією «Швидкодрук», арт-кафе «Кампанья», бренд-мейкерами міста – Агенцією промоції «Суми»Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Українською академією банківської справи та Сумським обласним комітетом молодіжних організацій, який надав фінансову можливість залучити столичних спікерів та в цілому провести захід. Генеральним партнером форуму став  ресторан української кухні «Смачно по-українськи», який відомий не тільки своїми стравами, а й активною підтримкою перспективних проектів міста.
Організатори стверджують, що #Commpot – не просто одноразовий захід, а проект, у рамках якого у Сумах відбудеться ще не одна зустріч з цікавими людьми, тому молодь міста вже зовсім скоро отримає новий ковток свіжої інформації.

Ei0kEFjPzFA

Tags:

©2023 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?