fbpx

Форум “ОСС та МГО” – плідне напрацювання спільних ідей

30-31 березня у Сумах на базі санаторію «Ровесник» пройшов обласний молодіжний форум . Представники молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування зібралися разом, аби обговорити шляхи співпраці та взаєморозвитку.

У форумі взяли участь близько 40 учасників з Сум, Конотопа, Шостки, Охтирки, Ромен.  Відбір учасників проходив за принципом “дорогу молодим і недосвідченим”. Перевага надавалась людям, що лише почали робити кроки в молодіжному середовищі та пробують про себе заявити.

Базовою основою форуму були тренінгові заняття на теми: “Фандрайзинг. Пошук ресурсів для реалізації ідей”, “Командна робота у громадському секторі”, “Комунікації молоді з владою, ЗМІ та всередині третього сектору”, “Управління молодіжними проектами”.

В ході заходу всі громадські організації й ініціативні групи презентували себе та запросили бажаючих до співпраці. Також протягом двох днів учасники мали змогу послухати виступи і поспілкуватися з успішними лідерами громадських організацій та випускниками ОСС різних ВНЗ, що вже досягли успіху в діяльності в третьому секторі.

Втім, мабуть, найважливішим етапом роботи був мозковий штурм по напрацюванню спільних ідей в діяльності ОСС, МГО та неформальних груп, адже всього «народилося» на світ понад 60 нових цікавих молодіжних ідей, що чекають реалізації.

На завершення форуму юнаки і дівчата подякували організаторам за таку можливість поспілкуватися, повчитися та поділитися досвідом.

«Дякую всім, хто був. Було дуже корисно та пізнавально! Я отримав нову інформацію та познайомився з новими людьми. Дивовижно, на скільки громадський сектор міста Суми та Сумської області є різноманітним», – сказав один з форумчан Дмитро ГЛУЩЕНКО.

Нагадаємо, що організаторами форуму стали Сумська обласна молодіжна громадська організація «Студентське братство Сумщини», Сумський обласний комітет молодіжних організацій та Сумський міський центр дозвілля молоді. 

Tags:

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?