fbpx

Студентське братство зібрало студентство України в Сумах

25 – 27 квітня 2014 року в Сумській області на базі відпочинку “Сонячна галявина” відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування.

Учасниками форуму стали 70 студентів з багатьох куточків нашої країни.

За три дні студентські лідери мали можливість обмінятися корисним досвідом, створити якісну мережу контактів, напрацювати плани на майбутнє та просто запросити один одного до себе в гості 🙂

Три дні Форуму були насиченими та різнобарвними: це і робота в форматі Open Space, навчальна гра “Симуляція”, тренінгові навчання та багато іншого.

Звичайно, жодна студентська спільнота не може жити без відпочинку та розваг – і це було не менш захопливо!

“Під час гри “Симуляція” кожен зміг відчути себе у ролі чи то ректора чи декана, чи то активіста ОСС або мешканця гуртожитку. Завдяки цьому ми дізналися багато нових шляхів для вирішення проблем, що кожного дня постають перед членами ОСС та розповіли іншим учасникам про те, як ми працюємо у себе в академії та як досягаємо потрібних результатів.” – розповідає голова студентського парламенту Української медичної стоматологічної академії – Дмитро Каплун.

Цим заходом завершився масштабний проект “ВНЗ для студентів, а не студенти для ВНЗ”, підсумки якого будуть підбиті 12 травня.

До нових зустрічей!

Tags:

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?