fbpx

“Навіть і не сподівався, що студентське самоврядування може зробити такий неймовірний захід”

26 квітня в Сумах завершився «Всеукраїнський форум студентського самоврядування», в якому взяли участь більше 80 студентів, представників органів студентського самоврядування та просто активних студентів. Форум тривав три дні, протягом яких учасники отримали практичні навички, нові знайомства та обмінялися найкращими практиками захисту прав студентів.

У перший день форуму учасники мали змогу дізнатися про місто Суми і його історію, а також взяти участь у організаційно-діяльнісній грі – «Симуляція», що показала всю тяжкість і відповідальність процесу виборів студентського самоврядування.

Другий день був насичений майстер-класами від спікерів з міста Суми, Києва, Львова, Севастополя і навіть Москви. Частина майстер-класів була зосереджена на новому освітньому законодавстві, а згодом учасники мали змогу отримати практичні навички для подальшої роботи в сфері молоді.

Також між учасниками та експертами з забезпечення якості освіти відбулася бурхлива дискусія, в якій учасники намагалися знайти відповідь на питання «Чому закон про Вищу освіту не діє?».

В останній день студентським лідерам було запропоновано взяти участь в грі «Дебати», де учасники відстоювали точки зору студентів, адміністрації та викладачів, що дало розуміння неоднозначності проблем в освітньому процесі. Під час дебатів пропонувалися корисні пропозиції змін до Закону «Про Вищу освіту».

Наприкінці форуму всі учасники отримали сертифікати про участь, а також обмінялись позитивними  враженнями і побажанням, з якими також можна ознайомитися на офіційній сторінці заходу

«Щиро дякую за проведений форум, навіть і не сподівався, що студентське самоврядування може зробити такий неймовірний, на перший погляд, захід. Було багато нової інформації, формального і неформального спілкування, крутих спікерів і просто незабутніх вражень!» – пише Олег Бондаренко, студент харківського вишу.

Форум організований Студентським Братством Сумщини та управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, за підтримки «Української асоціації студентського самоврядування» і магазину «Compservice».

Q4g1P91uX5A

Tags:

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?