fbpx

Наші проекти

-имени-5

Майстерня студентського лідера 2017

Думаєш, що маєш прихований потенціал студентського лідера, але не знаєш, як його реалізувати? Впевнений, що студентське самоврядування - це саме твоє місце?

Детальніше
-865x1024

Молодіжна школа лідерства

Майданчик для отримання практичних навичок відповідального лідерства, постановки цілей та відстоювання власних інтересів.

Детальніше
Oblozhka-Kompot-865x1024

Нічний форум ідей #commpot

15 жовтня збираємося на #commpot вночі! Це форум, куди ми запрошуємо з однієї сторони цікавих та досвідчених громадських діячів, політиків, артистів та інших цікавих людей, а з іншої – молодь, що прагне розвитку та вдосконалення.

Детальніше
2ZSY-GHai-E-867x1024

Всеукраїнський форум студентського самоврядування

Протягом декількох років м. Суми збирає активних студентів з усієї України для обміну досвідом студентського самоврядування.

Детальніше
fgb-867x1024

Форум ідей #commpot

29 серпня 2015 року в Сумах відбувся Форум ідей #Commpot. Автори кращих молодіжних ініціатив із Києва ділилися з сумчанами своїм досвідом і вселяли у кожного віру в свої ідеї 😉

Детальніше
XMpUVMzk6IQ

Школа особистості ``ШО?``

«Школа Особистості» – це курс з саморозвитку.

Детальніше
lection-867x1024

Лекція ``Що чекає на ЄС у майбутньому?``

9 лютого 2016 року студенти СумДУ мали нагоду послухати лекцію від викладача і докторанта Інституту Політології Краківського педагогічного університету, Mateusz Kamionka.

Детальніше
edf-865x1024

Вечір українського кіно

Камерна атмосфера, цікавий фільм, нові знайомства, фотокартки на пам'ять та смачнюща кава з печивом саме цим запам'ятався Вечір українського кіно.

Детальніше
rtuj-865x1024

Літня школа

Літня школа — можливість отримати досвід, необхідний для всіх, хто так чи інакше робить корисні справи: проекти, акції, правозахисні кампанії та інше.

Детальніше
fe-865x1024

Майстерня студентського лідера

Майстерня студентського лідера або просто МСЛ — це тренінговий курс для студентів переважно 1-2 курсів університетів міста Суми.

Детальніше
defwe-865x1024

Регіональний семінар ``Участь студентів у забезпеченні якості освіти``

'Якісна освіта - доступна для студентів' під таким гаслом проходив регіональний семінар, де обговорювали закон 'Про вищу освіту', розглянули нові права та обов'язки органів студентського самоврядування та шляхи здійснення діяльності ОСС.

Детальніше
-назви-1-865x1024

Молодіжна школа лідерства

Молодіжна школа лідерства - щорічна серія тренінгів для молодих активістів, спрямована на отримання та практику використання інструментів, необхідних для роботи у громадському секторі.

Детальніше
45t-865x1024

Флешмоб присвячений Дню вишиванки

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Місто Суми не стало винятком, на центральній площі близько ста сумчан у традиційних українських вишитих сорочках вишикувалися в «живий тризуб» і виконали національний гімн.

Детальніше

-865x1024

Колядування та щедрування

Кожного року команда Студентського братства Сумщини вітає з Новорічними та Різдвяними святами друзів, родичів та партнерів.

Детальніше
-865x1024

ВНЗ - для студентів, а не студенти для ВНЗ

Даний проект включає низку заходів покликаних підвищити рівень впливу студентів на прийняття рішень в університетах.

Детальніше
-865x1024

Підвищення рівня обізнаності студентської молоді про можливості захисту права на якісну освіту

Студентська молодь завжди була рушійною силою всіх змін в суспільстві і державі. Унікальність студентів полягає в тому, що вони завжди прагнуть прогресу. Але це лише за умови, що їм дають можливість розвиватися.

Детальніше
-865x1024

Роби вибори

Студентське братство Сумщини долучилося до всеукраїнського проекту Роби вибори, який покликаний закласти фундамент нової виборчої культури.

Детальніше

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?