fbpx

Всеукраїнський форум студентського самоврядування

          Проект Студентського братства, потрапивши на який, можна за 3 дні скласти уявлення про те, чим зараз живе активне студентство України та ще й побачити на власні очі, як саме воно працює у всіх подробицях.

         Історія Форуму починається майже одночасно із зародженням самого братства, тому відображає всі події, що були вагомими для українського студентства протягом останнього десятиріччя.

          Студентська революція 2004-го року змусила студентів з усієї країни об’єднатися, зробивши це неминучим кроком на шляху до створення системи самоврядування у вишах в принципі та її подальшого розвитку.

          Одним з таких кроків стала Всеукраїнська конференція студентського самоврядування, проведена СБС у 2005-му році спільно з Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та Сумським державним університетом.  В контексті подій, вже перша конференція зібрала близько 100 представників студентського самоврядування вищих навчальних закладів України і

          Згодом організацією було прийнято рішення про перейменування проекту у “Всеукраїнський форум студентського самоврядування”, а навесні 2015-го року нова команда СБС зібрала 90 лідерів самоврядування з 19-ти регіонів країни.

          Новий виток у розвитку Форуму стався у 2016-му році та означав докорінні зміни у форматі проведення проекту – справжній експеримент для команди СБС та тогорічних учасників. Окрім традиційних обговорень та дискусій була проведена cимуляційна гра-тренінг, що тривала  24 години безперервно. Що відбувалося? – Моделювання максимальної кількості типових ситуацій, що виникають під час взаємодії органу студентського самоврядування з адміністрацією ВНЗ та спільне напрацювання шляхів їх вирішення. Для студентів це можливість відчути себе на місці людей, що сидять по інший бік столу під час ректоратів, в деталях розібратися у наслідках своїх вчинків та разом зробити висновки.

          Роки минають, але у цього проекту залишаться власна місія, яка не втрачає актуальності: формування єдиної студентської спільноти, яка може швидкими темпами здійснювати реформування освітньої системи та виводити її на новий рівень якості.

©2023 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?