fbpx

МСЛ – «Майстерня студентського лідера»

СОМГО “Студентське братство Сумщини” з 3 березня 2013 року успішно розпочала черговий проект, спрямований на розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект “Майстерня студентського лідера”(МСЛ) розрахований на студентів 1-3 курсів сумських вишів.

В рамках проекту зібрано три групи, які поетапно проходитимуть одноденні тренінги з таких тем:
 
• “Лідерство та робота в команді”
• “Управління молодіжними проектами: планування, організація, аналіз”
• “Комунікації: інформаційна робота і робота медіа, співпраця з посадовими особами”

Даний проект був започаткований в 2005 році, і кожного року була підтверджена його доцільність, пов’язана з подальшим бажанням студентів брати участь у тренінгах. Така форма роботи з молоддю кожного разу виправдовує себе.

Так, станом на початок березня, організатори отримали анкети з Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Української академії банківської справи НБУ та Сумського національного аграрного університету.

Для визначення напрямків тренінгових тем всі учасники мали пройти реєстрацію у вигляді електронної анкети, до заповнення якої необхідно було відповідально підійти, оскільки ймовірність участі в проекті напряму залежала від якості заповнення.

Проект “Майстерня студентського лідера 2013″ реалізується за підтримки “Сумського міського центру дозвілля молоді” Сумської міської ради.

Tags:

©2023 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?