fbpx

На Сумщині відбулася Студентська літня школа

З 18 по 22 серпня 2014 року у с. Курган Лебединського району, що на Сумщині, зібралося студентство з усієї Сумщини. П’ятиденний молодіжний захід «Літня школа з прав» була організована «Студентським братством Сумщини» за сприяння управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Літні школи для студентів на Сумщині проводяться вже третій рік поспіль, але мета заходу, теми та результати кожного року змінюються. Не виключенням став і даний рік, насичений важливими для нашої країни подіями.

Головною метою школи цього року було підвищення ролі студентства та органів студентського самоврядування університетів у вирішенні проблем студентів, зокрема патріотичному вихованні, що зараз є досить важливим. Завдяки модерації професійних тренерів студенти змогли обмінятися власними думками, досвідом, отримати необхідні знання у сфері студентського самоврядування та інших сферах, пов’язаних зі студентським життям.

Цього року контингент учасників складався у переважній більшості зі студентів I-II курсів, що було водночас важко, але корисно для передачі досвіду новому поколінню студентства.

Протягом п’яти днів була обговорена велика кількість тем, навчання не припинялося навіть вночі, біля вогнища. Встигли поділитися власним досвідом у законодавчій сфері, зокрема обговорили аспекти нового закону Про вищу освіту. Не обійшлося і без ролі патріотичного виховання молоді в рамках усіх соціально-важливих заходів, що проводяться студентами та студентським самоврядуванням. Учасники мали змоги навчитися основним принципам проектної діяльності, роботи з адміністрацією вишу, місцевим самоврядуванням, що вкрай важливо для роботи в громадському секторі. І найважливіше – студенти, самі того не усвідомлюючи, створили мережу, що допоможе в майбутньому реалізовувати проекти на більш масштабному та якісному рівнях.

Більше фото зі школи – http://vk.com/wall-2344587_1139

adtdenWqcpA

Tags:

©2023 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?