fbpx

Молодіжна школа лідерства

        Історія Школи лідерства розпочалась ще в 2004 році, під час «Студентської революції в м. Суми». Тренінги допомогли студентам відстояти свої права та захистити свої університети. За останні роки цей проект допоміг учасникам в першу чергу визначитись з майбутньою роботою та досягти значних результатів в громадському житті, як міста так і області.

       Молодіжна школа лідерства не робить з учасників «супер-людей», чи «мега-менеджерів», вона лише покликана показати Вам Ваші можливості, а що ви будете з ними робити – вирішувати Вам! Ми надаємо певну інформацію про загально відомі речі, про те, що чуємо, бачимо і навіть робимо кожного дня.

     Тренінги дозволять Вам відкрити нову сторінку життя, побачити те, на що раніше не звертали увагу, задуматись над цінностями свого існування і впевнено реалізовувати свої креативні ідеї.

       За результатами кращі з учасників будуть нагороджені сертифікатами, які засвідчать про участь у проекті. Найактивніші будуть запрошені для спільної реалізації молодіжних проектів міста і області.

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?