fbpx

Історія СБС


Громадська організація «Студентське братство Сумщини» була створена в липні 2004 року під час Студентської революції, розпочатої сумськими студентами проти об’єднання трьох Сумських університетів в один, що мав би називатись Сумський національний університет (СНУ), в результаті девізом руху спротиву став лозунг: «Ні СНУ! Прокидайся!».


Студенти встановлювали наметове містечко в центрі Сум, проводили мітинги і акції, йшли пішим походом на Київ. В результаті потужної інформаційної компанії, Указ Президента «Про створення Сумського національного університету» було відмінено в 10 серпня 2004 року.

Студентська революція не просто дала поштовх до перевороту в державній системі, вона змінила уявлення сумської молоді про справедливість і свої можливості відстоювати її. Таким чином захист прав студентів став головною ідеєю створення «Студентського братства Сумщини».


Ми завжди вірили, що студенти – це саме та частина суспільства, що у всі віки була найбільш рішучою та рушійною! Саме тому розвиваючи потенціал студентської молоді, ми розвиваємо суспільство, в якому буде комфортно жити всім 😉


Саме тому наша діяльність направлена на розвиток студентів та студентського самоврядування як механізму місцевої демократії в системі вищої освіти. Віримо, що активні студенти, здатні захистити свої права в університеті, зможуть у майбутньому впевнено розвиватись і розвивати суспільство. За час свого існування СБС мала різні напрямки роботи, які сприяли розвитку студентів, як вільномислячих, активних громадян своєї держави.


На рахунку СБС десятки проектів, серед яких:  Молодіжна школа лідерства, Студентські байдаркові сплави, Майстерня студентського лідера, Літня школа з прав студентів, Всеукраїнська конференція Студентського самоврядування та інші. З крайніми проектами можна ознайомитися на офіційній сторінці VK.


Часи йдуть, покоління студентів змінюються, але проблеми, з якими вони стикаються, залишаються актуальними. Ми віримо, що усвідомивши відповідальність за своє майбутнє, разом зможемо зробити своє місто та країну комфортними для життя!

©2024 СОМГО "Студентське братство Сумщини". Сайт працює на основі WordPress та завдяки магії.

Log in with your credentials

Forgot your details?